The Witcher GOTY Şimdi Daha Da Ucuz Bir Hale Geldi

91

Gelmiş geçmiş en iyi video oyunlarından biri olarak kabul edilen The Witcher 3’ün GOTY paket sürümünde büyük oranda indirim var. Paketi şimdi son derece uygun bir fiyattan satın alabilirsiniz.

Steam üzerinde gerçekleştirilen oyun indirimlerine bir yenisi daha eklendi. The Witcher serisinin son oyunu olan The Witcher 3’ün GOTY sürümü muazzam bir indirimde. GOTY sürümü bundan epey uzun bir zaman önce çıkışını gerçekleştirdi. Paket, oyunun yalın hali ve oyun için çıkan tüm diğer içerikleri içerisinde barındırıyor. Dolayısıyla son derece değerli olduğunu söylemek mümkün.

The Witcher 3 GOTY sürümü için gerçekleştirilen indirim oranının %70 olduğunu belirtelim. Böylece oyunun fiyatı yalnızca 22,49 TL oldu. The Witcher serisinin diğer oyunlarını oynamayanlar için onların da indirimde olduğunu ifade edelim.

OKU:  Witcher Geralt'ı canlandıracak oyuncunun ilk görüntüleri yayınlandı

Gerçekleştirilen kampanyaya oyunun resmi Steam sayfası üzerinden ulaşabilir, pek çok The Witcher içeriğini epey uygun fiyata satın alabilirsiniz. Kampanya yarın akşam yani 17 Haziran akşamına kadar geçerli olacak.

The Witcher serisi hakkında 

İlk olarak kitap şeklinde karşımıza çıkan bu seri zamanla video oyunlarına uyarlandı. Şu ana kadar seri dahilinde üç oyun çıktı ve hepsi birbirinden etkileyiciydi.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir