The Witcher Üçlemesi 22 TL’ye İndi!

99

Video oyunu dünyasında dikkat çeken serilerden biri olan The Witcher için bu zamana kadar The Witcher , The Witcher 2 ve The Witcher 3 olmak üzere üç farklı oyun yayınlandı ve bunların üçü de kendisine has özellikleri ile dikkat çekti. Serinin son oyunu 2015 yılında piyasaya sürülen The Witcher 3 olup sonradan oyuna çeşitli DLC içerikleri de dahil edilmişti.

The Witcher uzun süredir PC platformunda satılıyor ve son oyununun çıkmasının üzerinden neredeyse beş yıl geçmiş olmasına rağmen hala büyük bir ilgi görüyor. Oyuncuların genel olarak son derece beğendiği bir oyun olan The Witcher 3’ü oynamadan önce seriyi şöyle bir baştan alarak oynamak isteyenler için çok güzel bir fırsat sunulduğunu belirtelim. The Witcher Trilogy paketi serinin tüm oyunlarını kapsamakta olup Steam üzerinde PC oyuncuları için 108,99 TL fiyat etiketiyle satılmaktaydı. Aldığı 79 oranındaki kısa süreli büyük indirimle birlikte üçlemenin fiyatı da yalnızca 22,80 TL oldu.

Gerçekleştirilen indirim fırsatı yalnızca Trilogy paketini değil herhangi bir The Witcher oyununu tekli olarak satın almak istediğinizde de aktif oluyor. Örneğin The Witcher 3 yapımı yüzde 70 indirim alarak şu an sadece 17,99 TL’den satılıyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.