The Witness, Epic Store’da ücretsiz oluyor

230
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Bu zamana kadar sizlerle paylaştığımız haberlerde özellikle indirimlere, kampanyalara sizler için yer vermeye çalıştık. Genellikle Steam platformuna ait kampanya ve indirimlerden bahsediyorduk çünkü en çok o platform kampanya yapıyordu. Ancak artık Steam’e karşı ciddi bir rakip var. O da Epic Store. Epic platformunda sıklıkla pek çok oyun ücretsiz olarak veriliyor ve şimdi bunlara bir yenisi daha ekleniyor.

Ücretsiz olarak paylaşılacak olan oyunun ismi The Witness olup bu oyun şu an Steam platformunda 59.00 TL fiyat etiketiyle satılmakta. Söz konusu oyun 4 Nisan – 18 Nisan tarihleri arasında Epic Store üzerinden ücretsiz olarak edinilebilecek. Oyuncular oyunu indirmek için Epic Store launcher uygulamasına sahip olmalılar. Oyunu mağazadan aratıp üzerine tıklayarak sipariş sayfasına geçebilir ve kredi kartı, telefon bilgisi dahi girmeden oyuna ömür boyu ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

OKU:  Jaguar SUV I-Pace Elektrikli Otomobili Ön Siparişe Açıldı

Şu anda da Epic Store üzerinde bir başka oyunun ücretsiz olarak verildiğini ifade edelim. Buna dair dün akşam bir haber yazmıştık. Söz konusu haber aşağıda.

Epic Store bir oyunu daha ücretsiz olarak vermeye başladı

Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir