Thief Simulator İndirime Girdi

335

Pek çok farklı simülasyon oyununa alışmış  olabilirsiniz. O halde sıkı durun çünkü hırsızlık simülasyonu oyunu da bulunuyor. Bu alanda bayrak taşıyan Thief Simulator, bu zamana kadar aslına bakarsanız oyun dünyasında hiç de yabancı olmayan hırsızlık mekaniklerini daha farklı bir boyuttan, simülasyon yordamıyla ele almış.

İlk kez 9 Kasım 2018 tarihinde PC platformu için çıkış yapan oyun, Steam mağazası üzerinde yayınlanmaya devam ediyor ve şimdi yeni bir indirim aldı. Normal fiyatı 32 TL olan Thief Simulator yapımı aldığı yüzde 40 oranındaki indirimle birlikte 19,20 TL’ye düştü. Gerçekleştirilen indirim 22 Ocak akşamına kadar devam edecek yani oyuncuların elinde uzun bir zaman dilimi bulunuyor.

Steam günümüzde hem internet tarayıcısı hem de launcher olarak uygulama halinde kendisini gösteriyor. Steam üzerinde etkin olabilmek için hesap açmak gerekiyor. Platformda hem ücretli hem ücretsiz binlerce oyun bulunuyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.