ThinkPad X1 Extreme Gen 2 İçin Duyuru Yapıldı

209

ThinkPad serisi bilgisayarlar yeni nesil bir ürünle daha zenginleşiyor. Mevzu bahis ürünün ismi ThinkPad X1 Extreme Gen 2 olup, chaza dair pek çok detay belli oldu.

Extreme Gen 2 modeli 9.nesil Intel i9 ailesinden bir işlemci ve NVIDIA GeForce GTX 1650 grafik kartıyla piyasaya sürülecek. GTX 1650, NVIDIA’nın üzerinde durduğu yeni grafik kartlarından biri.

ThinkPad X1 Extreme Gen 2, 15.6 inç standart ekran boyutuna sahip bir dizüstü bilgisayar olup toplam 4K çözünürlük sunmakta. Dilerseniz Full HD olarak da kullanabilirsiniz. Üründe yer alan GTX 1650 grafik kartı 4 GB GDRR5 belleklere sahip olup Max-Q tasarım yapısıyla karşımıza çıkmakta.

Bilgisayara parmak izi okuyucu ve yüz tanıma özellikleri sayesinde üst seviye güvenlik kilidi uygulanabilmekte. Ürün 360 derecelik çift uzak alan mikrofonuna sahip olup opsiyonel Lenovo Pen Pro ekran kalemiyle birlikte gelecek. SD kart okuyucusu ve Wi-Fi 6 desteği de bulunacak.

ThenkPad X1 Extreme Gen 2 modelinin fiyatı da belli oldu. Ürün 1500 Dolar fiyat etiketiyle satışa çıkarılacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.