Those Who Remain Çıkış Tarihi Ertelendi

76

Those Who Remain çıkış tarihine ilişkin olarak oyuncuların pek de memnun kalmayacakları bir hadise meydana geldi. Oyunun fiziksel satışları Haziran ayına ertelendi.

Daha önce Those Who Remain ile ilgili iolarak yapılan açıklamada Wired Productions, oyunu 15 Mayıs 2020 tarihinde piyasaya sürmeyi planladıklarını ifade etmişti. Digital sürüm ise 24 Nisan günü yayınlanacak. Dijital sürümde bir değişiklik yok yani 24 Nisan 2020 tarihinde çıkması hala muhtemel ancak fiziksel sürümle alakalı erteleme kararı alındı.

Psikolojik bir korku oyunu olan yeni Those Who Remain ile ilgili yapılan açıklamada fiziksel sürüm çıkış tarihi Haziran 2020 olarak duyuruldu. Bu durum hem konsollar hem PC için geçerli.

PC, PlayStation 4, Xbox One platformları için duyurulan oyun, Nintendo Switch için de çıkacak ancak Switch sürümü daha sonra yayınlanacak. Switch sürümü hakkında çıkış tarihine ilişkin henüz ay bilgisi dahi bulunmuyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.