Toplam Değeri 111 TL Olan 3 Oyun Epic Games Tarafından Ücretsiz Sunuluyor!

70

Oyun severlerin gözdesi olan Epic Games, ücretsiz oyunları kullanıcıları ile buluşturmaya tüm hızıyla devam ediyor. Popüler oyun platformu şimdi de toplam fiyatı 111 TL olan üç oyunu oyunculara sunuyor.

Her hafta oyunculara ücretsiz oyun dağıtan ve bu hareketi ile oyuncuların gönlünde taht kurmayı başaran Epic Games, karşımıza yine ücretsiz oyun haberi ile çıktı. Epic Games şimdi de toplam maliyeti 111 TL olan The Escapist 2, Lifeless Planet ve Killing Floor 2 isimli oyunları ücretsiz olarak sundu.

The Escapist 2 oyunu, bağımsız ve macera türünde bir oyun. Bu oyunda bir çete kuruyorsunuz ve bu çete ile birlikte hapishaneden kaçmaya çalışıyorsunuz. Farklı bir tarza sahip olan bu oyunun normal fiyatı 31 TL. Steam oyuncu değerlendirmesinden de “Çok olumlu” yanıtını almayı başarmış.

Lifeless Planet oyunu da karşımıza bağımsız ve macera türünde bir oyun olarak çıkıyor. Bu oyunda bir astronotu canlandırıyorsunuz ve bu astronot ile uzak bir gezegene yolculuk ediyorsunuz. Bir astronotun bilim kurgu hikayesini anlatan bu oyunun normal fiyatı 31 TL. Bu oyun da Steam değerlendirmesinden “Çok olumlu” yanıtını alıyor.

Son olarak da Killing Floor 2 oyununa bakacak olursak oyun, FPS türünde hayatta kalma oyunu olarak oyunculara sunuluyor. Normal fiyatı 49 TL olan bu oyunda Horzine Biotech’in başarısız olan deneyinin sonucunda zombi basan Avrupa’yı zombi istilasından kurtarmaya çalışıyorsunuz.

Epic Games hesabınıza girerek oyunların sayfasına girerek YÜKLE > SİPARİŞ VER adımlarını izleyerek oyunlara ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.