Toplam Değeri 480 TL Olan Oyun Paketi Epic Games’te Ücretsiz!

107

Borderlands Handsome Collection, Epic Games Store üzerinde ücretsiz olarak sunuldu. Bu dev paket Epic Games üzerinden 4 Haziran tarihe kadar ücretsiz dağıtılacak.

Epic Games yaptı yine yapacağını. Ücretsiz sunduğu oyunlar ile oyuncuların gönlünde taht kuran Epic Games, yine yılların sevilen Borderlands serisinin kapsamlı paketi Borderlands Handsome Collection’ı ücretsiz olarak oyunculara sundu.

Geçtiğimiz günlerde oyunun Epic Games tarafından ücretsiz olarak verileceği haberi sızdırılmıştı. Yine bu sızıntı doğru çıktı ve oyun paketi ücretsiz olarak dağıtılmaya başlandı. Bu paket Borderlands 2 ve bu oyuna ait 45 DLC ile Borderlands: The Pre-Sequel ve bu oyuna ait 6 DLC içeriyor. Bu paketi Steam üzerinden tek tek aldığınızda toplam fiyat 480 TL’ye ulaşıyor. Şu an bu paket Steam üzerinde yüzde 74 indirim alarak 124,80 TL’ye oyunculara sunulmakta. Fakat Epic Games, rakibi Steam’in önüne geçerek bu paketi oyunculara ücretsiz olarak sundu.

4 Haziran tarihine kadar oyunculara ücretsiz olarak dağıtılacak Borderlands Handsome Collection paketini ücretsiz olarak Epic Games kütüphanenize eklemek için bu bağlantıya tıklayın. Ardından açılan sayfanın sağ alt köşesinde yer alan “YÜKLE” butonuna, sonrasında yine açılan pencereden “SİPARİŞ VER” butonuna tıklayın. Son olarak “SİPARİŞ VER” butonuna da tıklayarak bu dev pakete ücretsiz ve kalıcı olarak sahip olun.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.