Toplam fiyatı 65 TL olan iki oyun Epic Games üzerinde ücretsiz oldu!

106

Oyunculara sunduğu ücretsiz oyunlar ile sık sık gündeme gelen ve oyuncuların gönlünde adeta taht kuran Epic Games yine yapacağını yaptı. Toplam Steam fiyatı 65 TL olan iki sevilen gerilim temalı oyunları Epic Games oyunculara ücretsiz olarak sundu.

Ücretsiz olan oyunlarımızdan ilki Observer. Bloober Team SA tarafından geliştirilip Aspyr tarafından 2017 yılında piyasaya sunulan psikolojik korku oyunu olan Observer hikayesi Polonya’da geçiyor. Bu oyunda oyuncular bir dedektifi canlandırıyor. Oyundaki amaç şüphelilerin beynine girip zihnini ele geçirmek ve olay ile ilgili kanıt toplamak. Tabii bu işlemi gerçekleştirmek ise oldukça ürkütücü. Observer oyunu Steam üzerinde 49 TL’lik bir fiyatla oyunculara sunuluyor.

İkinci ücretsiz oyunumuz ise Alan Wake’s American Nightmare. Üçüncü şahıs aksiyon, macera, korku temalı olan oyunda hayatınızı geri almak için karanlığın habercisi görsel ikiziniz Bay Scratch ile savaşıyorsunuz. Bu oyunun normal fiyatı ise 16.50 TL.

Bu iki güzel oyunu Epic Games üzerinden ücretsiz sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken ilk iş tabiki Epic Games hesabınıza girmek ya da hesabınız yoksa hesap oluşturmak. Uygulamaya giriş yapar yapmaz karşınıza oyunların ücretsiz olduğu haberleri çıkacaktır. Ona tıklayarak ücretsiz oyunları göreceksiniz. Oyunları tek tek seçerek oyunun sayfasının altında bulunan “AL” yazısına tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza yeni bir sayfa çıkacak, orada bulunan “Sipariş ver” butonuna tıklayarak oyunlara ücretsiz ve kalıcı olarak sahip olabilirsiniz.




Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.