Toplam fiyatı 67 TL olan iki oyun Epic Games üzerinde ücretsiz oldu!

140

Sunduğu ücretsiz oyunlarına hız kesmeden devam eden Epic Games, bu haftayı da yine boş geçmedi. Her hafta sunduğu ücretsiz oyunlar ile oyuncuları adete mest eden Epic Games, bu hafta da iki farklı oyunu ücretsiz olarak oyunculara sunuyor.

Steam üzerinde toplam fiyatı 67 TL olan SOMA ve Costume Quest adlı iki oyun Epic Games Store üzerinden bu hafta ücretsiz olarak sunuluyor. Frictional Games tarafından geliştirilip piyasaya sunulan bilim kurgu, gerilim oyunu olan SOMA, Steam kullanıcı incelemelerinde “Son Derece Olumlu” şeklinde cevap almış. Normal Steam fiyatı 49 TL olan fakat Cadılar Bayramı etkinliği kapsamında şu an 7,35 TL’lik bir fiyatla satışa sunulan oyun Epic Games Store’da ücretsiz olarak sunuluyor.

Diğer ücretsiz olan Costume Quest oyunu ise tamamen eğlence odaklı. 2011 yılında piyasaya sunulan oyun yine Steam incelemelerinden “Çok Olumlu” yanıtını almış. Normal fiyatı 18 TL olan fakat şu an 4.50 TL’den satışa sunulan oyun Epic Games üzerinde ücretsiz.

Epic Games hesabınıza girerek bu iki oyunu ücretsiz ve kalıcı olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.