Toplam Fiyatı 71 TL Olan İki Oyun Epic Games Üzerinde Ücretsiz!

138

Her hafta sunduğu ücretsiz oyunlarla oyuncuların gönlünü çelen Epic Games, yine her zaman olduğu gibi iki farklı oyunu oyunculara ücretsiz olarak sunuyor. Toplam fiyatı 71 TL olan iki oyuna ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Steam’in en büyük rakibi olan ve gün geçtikçe rekabeti daha da kızıştıran Epic Games, uzun zamandır haftaları boş geçmiyor. Her hafta bir veya iki oyunu ücretsiz olarak oyunculara sunan Epic Games, bu anlamda oyuncular tarafından oldukça seviliyor. Yine oyun platformu, oyuncuların yüzlerini güldürecek bir haberle karşımıza çıktı. Epic Games, toplam fiyatı 71 TL olan iki oyunu ücretsiz olarak kullanıcılarına sunuyor.

Ücretsiz olan oyunlarımızdan ilki Layers of Fear. Korku, gerilim olarak bilinen bu oyunda bir ressamı canlandırıyor ve amacınız bir baş yapıt oluşturmak. Fakat ressamın psikolojik sorunları bu yapıtı oluşturmanıza engel oluyor ve sadece engel olmakla kalmayıp oldukça gergin bir ortam oluşturuyor. İkinci ücretsiz oyunumuz ise Q.U.B.E.2 isimli oyun. Bu oyun bir bulmaca oyunu. Bulmaca severlerin bu oyunu da seveceğini düşünüyoruz.

Epic Games hesabınıza girip bahsi geçen oyunları kütüphanenize ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.