Total War Saga: TROY Oyunu Ücretsiz Sunulacak!

57

A Total War Saga: TROY, Epic Games’te çıkışını gerçekleştirdikten sonra ilk 24 saat içinde ücretsiz olarak sunulacak.

Ücretsiz oyun denilince akla gelen ilk isimlerden Epic Games, çok yakın zamanda Total War Saga: TROY oyununun çıkışını gerçekleştirecek. Total War Saga: TROY, oyunculara İlyada ve Odessa destanlarında yer alan Truva Savaşı dönemlerini yaşatacak. Oyunda Truva Prensi Paris, Kral Menelaos’un eşi olan Helen’i kaçırıyor. Bu olaya öfkelenen Menelaos, kardeşi Agamemnon’dan yardım isteyerek yanına savaşçılarını alarak Truvalılara karşı savaş açar. Oyun, Yunanlılar ile Truvalılar arasında on yıl sürecek olan savaşta istediğiniz karakteri seçme imkanı tanıyor.

13 Ağustos tarihinde Epic Games ve Steam üzerinde yerini alacak olan oyunda Türkçe dil desteği yer alıyor. A Total War Saga: TROY, çıkışının ardından ilk 24 saat içerisinde Epic Games Store’dan ücretsiz olarak indirilebilecek. Oyunun Epic Games sayfasına ulaşmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.