Total War: Shogun 2 Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz Oldu!

158

Şu günlerde corona virüsü nedeniyle epey iddialı oyunlar da ücretsiz olmaya başladı. Total War: Shogun 2 yapımı da bunlar arasına katıldı.

PC platformunda saygı gören bir strateji oyun serisi olan Total War’ın sevilen oyunlarından Total War: Shogun 2, resmi Steam sayfası üzerinde kısa süreliğine tamamen ücretsiz oldu. Normal fiyatı 105 TL olan bu oyunun tamamen ücretsiz olarak sunulmasının nedeni ise corona virüsü. Gerçekleştirilen StayHomeStaySafe kampanyası ile ücretsiz hale getirilen Total War: Shogun 2, sıra tabanlı strateji oyunları arasında çok kapsamlı olmasıyla ve hikaye yapısıyla taktir toplayan bir oyun. Hamlelerinizi iyi düşünmenizi gerektiriyor.

Toplam boyutu 20 GB olan oyunun Steam üzerindeki değerlendirmeleri genel itibariyle çok olumlu düzeyde. Oyun 01.05.2020 akşamına kadar ücretsiz olmaya devam edecek. Total War: Shogun 2’de asıl amaç ise Japonya’nın imparatoru olabilmek. 16.yüzyıl zamanında derebeyliklere ayrılan Japonya’da amacınız Uzakdoğu’da egemenlik kurmak ve Shogun olduğunuzu resmen ilan etmek.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.