Translate Üzerinde Geçmişe Erişmek İçin Hesabınıza Giriş Yapmanız Gerekecek

149

Google Translate servisi Google tarafından sunulan, dünyaca ünlü bir çeviri servisi olup hemen hemen tüm diller için çeviri sunabiliyor. Böylece yabancı dilde bir kelimeyi ve cümleyi kolay bir şekilde Translate üzerinden çevirebiliyorsunuz.

Translate uygulaması ile ilgili olarak yeni bir değişiklik yapıldı. Translate üzerinde yapılan çeviriler için geçmiş kayıtları üzerinde yapılan düzenlemeyle birlikte geçmiş aramaları görmek için kullanıcıların Google hesaplarının olması ve bu hesaplarında oturum açmış olmaları gerekecek.

Translate üzerinde yapılan yeni güncellemeyle birlikte geçmiş arama kayıtları özelliği Google hesabı olan kişilerle sınırlandırılarak eski arama geçmişleri de silinerek iptal edilecek.

Google Translate uygulamasında şu an giriş yapan kullanıcılar için sayfada ek bir uyarı çıkmakta. Çıkan uyarı ibaresinde Çeviri geçmişinin yalnızca oturum açıldığında kullanılabileceği ve Etkinliğim servisi üzerinden yönetilebileceği ifade edilmekte.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.