Travian 3x için artık son saatler

308

Travian tarayıcı oyununda yeni bir server daha açılıyor. Üstelik bu server 3X hıza sahip. 3x serverlar Travian üzerinde en fazla ilgi gören sunucular olup açılacak yeni oyun dünyasının da büyük bir ilgiyle karşılanması bekleniyor.

Pek çok ekip yeni Travian sunucusunda birliklerini kurabilmek için çalışmalara başladı bile. Öğlen saatlerinde açılacak olan server klasik wow sunucusu olacak. Travian resmi forum sitesinden yapılan açıklamada oyunun başlangıç saati olarak 12:00 GMT+3 işaret edildi. Oyunda tılsımların 05.05.2019, inşa planlarının 07.06.2019 tarihinde çıkması bekleniyor.

Wow süreci için başlangıç tarihi ise 24 Haziran olacak. Kıyasıya bir mücadele içerisine girecek olan onlarca birlik arasında yalnızca bir kazanan olacak.

Travian her ne kadar eski popülerliğini kaybetmiş olsada hala güçlü bir kemik kitleye sahip olduğunu ifade etmek gerekiyor.




Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.