Travian PTPx2’de Banlanan Oyuncular Hakkında Açıklama Geldi

161
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Travian PTPx2 serverinde yaşanan bir hadise pek çok oyuncuyu mağdur etmişti. Pek çok oyuncunun hesabı Travian yetkili ekibi tarafından banlanmıştı. Banlanma için geçekçe olarak script, bot kullanımı öne sürülmüştü ancak kullanıcılar böyle bir durumun söz konusu olmadığını, hesaplarının haksız yere kapatıldığını iddia etmişti.

Oyunculardan biri PTPx2 serverinde multihunter ekibine bir mesaj yazdı. Mesajında hesabının haksız yere kapatıldığını ifade ederek kendisine hile yaptığına dair bir delil sunulması gerektiğini savundu. Yaklaşık iki gün sonra Travian ekibinden cevap geldi. Verilen cevapta şu ifadeler kullanıldı:

 

Merhaba, Mesajınız için çok teşekkür ederim. Hesabınızın hile tespit sisteimimiz tarafından tespit edilen hesapların kilitlenmesi esnasında kilitlendiğini görüyorum. Hesabınız şu anda yeniden kullanıma açıldı. İyi günler dilerim.

Böylece Travian ekibi tahmin ettiğimiz gibi önemli bir hata yaptı. Ancak buna rağmen hesabını kilitleyen kullanıcılara herhangi bir telafi hediyesi verilmedi ve hatta bir özür dahi dilenmedi.

OKU:  Teknosa, Media Markt bünyesine girebilir

 

Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir