Türk Telekom Eğitime Destek İçin Yeni Bir Hamle Geliştirdi

28

Korona virüsü nedeniyle öğrenciler uzun bir süredir evde ders çalışarak başarılı olmaya çalışıyor. Bunun için çeşitli eğitim videolarından yararlanan öğrenciler, bu noktada internet konusunda daha iyi bir hizmete ihtiyaç duyabiliyor.

Türkiye’nin önemli telekominasyon kuruluşlarından biri olan Türk Teekom, eğitime destek amacıyla yeni bir kampanya başlattı. Söz konusu kampanya dahilinde ev internetine abone olmak isteyen hanelerde eğitim gören bir öğrenci olması halinde ilk ay internet faturası alınmayacak. Öğrenciler için sunulan Dijital Eğitim isimli kampanya kapsamında limitsiz fiber internet müşterileri için öğrencilerin gelişimini destek olabilmek amacıyla TT Akademi Online İngilizce Eğitim paketleri ve Mental Up hediye edilecek.

Gerçekleştirilen kampanya dahilinde Türk Telekom, öğrenciler için 12 ay boyunca ücretsiz olarak eğlence gelişim programları sunuyor. TT Akademi Online İngilizce Eğitim paketleri ile her yaştan öğrenciye hitap etmek isteyen Türk Telekom, aynı zamanda McAfee’nin ebeveyn denetim programlarını da kampanya kapsamına sokuyor. Bu bağlamda uzaktan eğitim alan öğrencilerin imkanları daha fazla artmış oluyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.