Türk Telekom Upload Hızını İki Katına Çıkaracak

34

Türk Telekom ve Türk Telekom Altyapısı kullanan diğer telekominasyon şirketleri Eylül ayı boyunca Upload hızını iki katına çıkaracak.

Eylül ayından itibaren Upload hızında büyük oranda artış gözlemlenecek. Kullanıcılar iki kat daha hızlı upload yapabilecek. Böylece özellikle EBA ve diğer uzaktan eğitim uygulamalarına erişmek isteyen öğrenciler kesintisiz bir internet hizmeti alabilecek ve yavaşlık sorunu yaşamayacak.

Türk Telekom, upload hızlarını iki katına çıkarma işlemini korona virüsünün ülkemizde ortaya çıktığı Mart ayında yapmıştı. Mart ayından Haziran ayına kadar Upload hızlarını 2 katı olarak sunmuştu ve şimdi aynı eylemi virüsün etkisini artırması üzerine Eylül ayında da yapıyor. Kullanıcılar bu hizmetten yararlanarak daha kesintisiz bir upload deneyimi yaşayabilecek.

Söz konusu değişiklik ADSL abonelerini kapsamayacak. Yalnızca VDSL ve Fiber internet kullanıcıları iki kat hız artışından faydalanabilecek.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.