Turkcell Operatör Adını EvdeHayatVar Yaptı

185

Ülkemizde popüler operatörlerden biri olan Turkcell tarafından korona virüsü ile ilgili olarak halka farkındalık kazandırmak adına yeni bir hamlede bulunuldu.

Turkcell, operatör adında değişikliğe gitti ve yeni operatör adını #EvdeHayatVar yaptı. Böylece Turkcell kullanan ve dışarıya çıkmayı planlayan bir vatandaş telefon ekranından sürekli olarak #EvdeHayatVar yazısını görüp fikrini değiştirebilecek. Aynı zamanda #EvdeHayatVar hashtagine destek olunarak Twitter üzerinden de kullanıcıların sürekli olarak olarak #EvdeHayatVar yazısını görmeleri sağlanıyor.

Benzer hamle Vodafone şirketinden de gelmiş, geçtiğimiz günlerde Vodafone kullanan akıllı telefonlarda oparatör adı #EvdeKal şeklinde değiştirilmişti. Oparetörlerin sergiledikleri bu tutum genel olarak vatandaşlarımız tarafından memnuniyetle karşılandı ancak dileriz dikkate de alınarak uygulamaya konulur.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.