Turkcell Superonline İnternet Hızı Artırıldı !

203

Telekominasyon şirketlerinden Turkcell, internet alanında Superonline çatısı altında aboneleri için yeni bir imkan sundu. Turkcell Superonline’dan yararlanmakta olan vatandaşlar , 31 Mayıs 2020 tarihine kadar Turkcell Superonline hizmetlerinden daha yüksek hızda faydalanabilecek.

Super Online, fiber alanda en düşük indirme hızını 50 Mbps’ye yükseltti. Böylece şu an 15 , 25 Mbps internet hizmeti almakta olan tüm Turkcell Superonline müşterileri artık en az 50 Mbps hizmetten yararlanabilecek.

Fiber internet hızının artmasıyla birlikte evde kalan kullanıcılar için yeni imkanlar doğmuş oldu. Artık filmler çok daha hızlı bir şekilde yüklenebilecek ve sayfa geçişlerinde belirgin bir hız yaşanacak. Hatta bu durum online oyun oynamayı seven oyuncuların da epey işine yarayacak.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, açıklamasında korona virüsü tehlikesine vurgu yaparak ” Turkcell olarak bu süreçte evlerinden çalışan ve işlerine mümkün olduğunca evlerinden devam eden kullanıcılarımız için indirme ve yükleme hızlarını katladık. Türkiye’yi ışık hızında fiber internet ile tanıştıran Turkcell Superonline’ın güçlü altyapısını Türkiye’nin hizmetinde” ifadelerini kullandı.

Upload hızı da 20 Mbps oldu

Upload hızının ne olduğu konusunda da bir merak uyanmıştır. Download hızını 50 Mbps’ye çıkaran Turkcell, an itibariyle yükleme hızlarını da dört kat artırdı ve böylece Upload hızları 20 Mbps oldu.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.