Turkcell, telefon kiralama işine el attı

223
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Dolar kuru ve vergi fiyatları ile şu zamanlar akıllı telefon almak bir hayli zor. Yükselen fiyatlar tüketicilerin canını oldukça sıkmış durumda. Turkcell de bu durumdan ötürü belki de kimsenin aklına gelmeyecek bir işe imza atıyor. Turkcell telefon kiralama devri başlıyor.

Geçtiğimiz zamanlarda Kıbrıs’ta, Teknoloji Elçileri etkinliği düzenlendi. Bu etkinlikte bulunan Turkcell satıştan sorumlu müdür yardımcısı Murat Erkan, önümüzdeki yıla dair planlarını duyurdu. Garantili ikinci el telefon satışını gerçekleştireceklerini açıklayan Turkcell, ikinci el telefonları teknik servislerinde yenileyerek kutulayacaklarını ve kendi satış noklarında Turkcell garantisi ile müşterilere sunulacağını duyurdu.

OKU:  Qualcomm Apple'a Yönelik Yeni Bir Dava Daha Açtı

Buna ek alarak Turkcell, telefon kiralama işine de alttı. Telefon kiralama sistemi ile müşteriler, belirli aylık ödemeler yaparak istedikleri telefona kiralama müddetince sahip olabilecekler. Kiralama süreci bittiğinde ise kullanıcılar telefonlarını Turkcell’e geri iade edecek. Turkcell’in bu projesine dair fiyatlandırma, sigorta gibi bilgiler şu an için paylaşılmadı.

Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir