Turkcell Yaani Arama Motoru Mail Hizmetine Başladı

214

Yaani, yerli arama motoru olarak lanse edilmiş ve Turkcell tarafından sunulmuştu. Ancak alt yapısı ile ilgili bazı eleştiriler alarak gündeme gelmişti. Yaani şimdi de mail servisiyle geliyor.

Yeni e-posta servisi Yaani Mail hizmete açıldı. Yaani Mail’i kullanmak için Turkcell abonesi olmanıza da gerek yok. Herkese açık olarak ücretsiz bir şekilde aktif edilen Yaani Mail servisi, kullanıcılar için yeni bir alternatif niteliğinde.

Yaani Mail oluşturabilmek için ad , soyad, doğum tarihi girmelisiniz ve gizli soru alanlarını doldurmalısınız. Gizli soru kısmınızı doldurmanızın sebebi de ilerleyen süreçte şifrenizi unutursanız kolay bir şekilde sıfırlayabilmenizin mümkün olması.

Yaani Mail’i kullanan Turkcell kullanıcılarına bazı ayrıcalıklar tanınacak. Örneğin Turkcell kullanıcıları Yaani Mail üzerinden mail gönderip alırken ücretsiz internet kullanabilecekler. Yaani Mail kullanımları esnasında mevcut internet paketlerinden herhangi bir eksilme olmayacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.