TurkNet Fiyatları Zamlanıyor

141

İnternet sağlayıcılarından TurkNet, fiyatlarında yeni bir düzenleme yaptı. Buna göre 1 Temmuz 2020 tarihinden itibaren TurkNet internet fiyatları zamlanacak.

Kullanıcılara taahhütsüz internet hizmeti sunmakta olan TurkNet, böylece diğer sağlayıcılardan farklı olarak kullanıcıları bir koşul içerisine bağlamıyor. Bu da önemli bir avantaj olarak dikkat çekiyor.

Peki 1 Temmuz’dan sonra yeni TurkNet internet fiyatları ne olacak? TurkNet kullanıcılarının paylaştığı bilgilere göre TurkNet Özgür İletişim Paketi tarifesi 75 TL iken zammın ardından 88 TL’ye çıkacak. Özel İletişim Ekstra tarifesi ise 1 Temmuz 2020 tarihinden sonra 98,00 TL’ye yükselecek. Böylece fiyatlarda önemli oranda bir artış meydana geldiğini söylemek mümkün.

İnternet kullanımı özellikle korona virüsünün ilk sürecinde çok artmıştı. Şu anda da yine normal sürece göre daha yoğun bir internet kullanımı söz konusu.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.