Turmoil Kısa Süreliğine Bir Poşet Cips Fiyatına Satılıyor

142

Turmoil yapımı petrol zengini olmaya çalıştığınız simülasyon tarzında bir oyun olup bir süredir PC platformu için dijital mağazalar üzerinde 18,00 TL fiyat etiketiyle satılmaktaydı.

Steam resmi sayfası üzerinde büyük bir indirim alan Turmoil, aldığı yüzde 80 oranındaki indirimle birilkte kısa süreliğine 3,60 TL’ye düştü. Gerçekleştirilen kampanya 29 Nisan akşamı sona erecek.

Kampanyadan yararlanabilmek için Turmoil resmi Steam sayfasını açıyor ve 3,60 TL indirimli fiyatın yanındaki Sepete Ekle butonuna tıklıyorsunuz. Steam üyeliğiniz varsa doğrudan ödeme sayfasına yönleneceksiniz.

19.yüzyılda Amerika’da petrol arayışı içerisine girdiğiniz Turmoil yapımında gerekli teçhizatları oluşturarak kazılar gerçekleştiriyorsunuz ve elde ettiğiniz petrolü değerlendirerek daha fazla gelişmeye çalışıyorsunuz. Bağımsız geliştirici eliyle sunulan yapımda doğru bir strateji uygulamak genel olarak önem arz ediyor.

Turmoil, sistem gereksinimleri konusunda da makul bir yapım. 2.5 GHz çekirdek hızına sahip herhangi bir işlemci, 2 GB RAM ve 150 MB boş alan oyunu çalıştırabilmek için yeterli gelmekte.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.