Twitch Studio Artık Açık Beta Aşamasında

36

Video oyunu yayıncılığı özellikle son zamanlarda bir hayli popüler hale geldi. Twitch platformu ise bu alanda en popüler platformlardan biri ve gün geçtikçe kendisini daha da geliştirmekte.

Twitch için şimdi yeni bir süreç daha başladı. Twitch Studio açık beta yazılımı kullanıcılar için aktif hale geldi. Bu platform bir yayın destek hizmeti olup geçtiğimiz Ağustos ayında kapalı beta olarak test edilmeye başlanmıştı. Şimdi de açık beta süreci aktif oldu.

Arka planda çalışan sunucu desteği, yayın görselliğini iyileştiren özellikleriyle yayıncıların yeni odak noktası olmayı başaran Twitch Studio, kayıt ekipmanlarını en iyi şekilde algılayıp daha verimli çalışmasına imkan tanıyor.

OKU:  Twitch Rooms Mobil ve Web Sürümü Kullanıma Sunuldu

Platform şu an Windows işletim sistemli bilgisayarlar düşünülerek ortaya konuldu ancak ilerleyen dönemde diğer işletim sistemlerine (ki bunlara mobil işletim sistemleri de dahil) gelmesi bekleniyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.