Twitter Artık Kullanıcıların Tweetleri Daha Kolay Takip Edebilmesine İmkan Tanıyacak

406

Popüler sosyal medya platformlarının pek çoğu kendi içerisinde farklı özelliklere sahip. Örneğin Twitter uygulamasını daha çok güncel olaylarla ilgili gönderiler paylaşmak isteyen kişiler kullanıyor ve tarz olarak çok fazla etkileşimin, yorumun yapıldığı bir platform. Bu da bir tweetin  altına onlarca yeni yorum ve beğeni adeti eklenmesi anlamına geliyor.

Eğer Twitter üzerinde ilginizi çeken, tepkilerin nasıl olacağını merak ettiğiniz bir tweet gördüyseniz bu tweeti favorilere ekleyip takip listenize alabiliyorsunuz ancak tweet ile ilgili her gelişmeyi sıcağı sıcağına alamıyorsunuz. Bunun için tweetin sayfasını yenilemeniz gerekiyor. İşte Twitter ekibi yeni düzenlemesiyle kullanıcıları bu durumdan kurtarmak istiyor. Artık tweetler çok daha kolay bir şekilde takip edilebilecek.

Henüz test aşamasında olan özellik,  tweetlerin yanıtlarını takip edenler için her yeni yanıtta bildirim sunulmasını sağlıyor. Test süresinin hem iOS hem de Android tarafında geçerli olduğunu belirtelim.

Bir kullanıcı artık tweetin üzerindeki zil simgesinin üzerine dokunduğunda karşısına çıkacak olan seçeneklerden tercihini yapıp ona göre bildirimler alabilecek.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.