Twitter Konuşma Ağacı Fonksiyonu Teste Alındı

116

Sosyal medya mecralarından Twitter’da yeni bir özellik teste girdi. Twitter ekibi, konuşma ağacı fonksiyonunu test ediyor.

Twitter, aktif olmayan hesapları sileceğini duyurmuş ve bu haberi sizlerle paylaşmıştık. Şimdi de Reddit platformunda kullanılan konuşma özelliği fonksiyonu teste alındı.

Yeni özellik, cevaplar özelliğiyle birlikte iyileştirilecek olup Twitter kullanıcıları artık konuşmalar kolaylıkla takip edilebilecek. Bir tweete gelen cevaplar iç içe geçmiş halde görünüp cevapları takip etmek daha kolay bir hale gelecek.

Söz konusu özellik beta aşamasına alındı. Herhangi bir sorunla karşılaşılmaması halinde konuşma ağacı fonksiyonunu yakında tam sürüm içerisinde de görebiliriz.

Hali hazırda kullanılan Twitter sürümünde kullanıcılar bir düşüncesini paylaşmak için konuşmaları takip etmekte zorlanmaktaydı. Artık bunun önüne geçilebileceğini söyleyebiliriz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.