Twitter Takip Etmeyenleri Takipten Çıkarma Kodu Programsız

15784

Twitter’da takip edilen listenizde sizi takip etmeyenleri programsız bir şekilde takipten çıkarabilirsiniz. Normalde bunun için Takip Edilen listesine girip takip ettiğiniz kullanıcılar arasından tek tek kontrol yapmanız gerekir. Bu da kuşkusuz çok çok uzun bir zamanınızı alacaktır. Özellikle de binlerce takipçiniz varsa bir hayli zor olacaktır. Ancak vereceğimiz kod sayesinde bunu tarayıcınız otomatik olarak yapabilir.

Kod şudur:
setInterval(function() {
$(".FollowStatus").each(function(){
$(this).parents(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove();
});
$("div:not(.not-following) > .user-actions-follow-button").click();
}, 20000);
setInterval(function() {
$(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove();
}, 30000);
setInterval(function() {
window.scrollTo(0,document.body.scrollBottom);
},5000);
setInterval(function() {
window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight);
},1000);

 

Bu verdiğimiz kodu kopyalayın. Ardından Mozilla Firefox veya Google Chrome tarayıcınızda çalıştırın. Twitter hesabınıza girin ve profilinizi açıp Takip Edilenler listenizi görüntüleyin. İşlemi başlatmak için de ilk olarak Öğeyi Denetle ekranını açacaksınız. Tarayıcı üzerinde herhangi bir boşlukta sağ tıklayın ve seçenekler arasından Öğeyi Denetle komutuna tıklayın. Açılan ekranda sekmeler arasından Console sekmesini bulup tıklayın. Karşınıza çıkan metin ekranına verdiğim kodu yapıştırın ve klavyenizden Enter tuşuna basın. Ardından Takip Edilenler listenizde bir hareketlenme olması gerekiyor. Hareketlenme bitene kadar sekmeyi açık bırakın. Bu süre takipçi sayınızın çokluğuna göre uzun sürebilir. Bu arada bazen sekmenin takıldığını ve işlem bitmiş olsa dahi sanki devam ediyormuş gibi gözüktüğünü belirtmek gerekiyor. Bunu da göz önünde bulundurun.

 
3 thoughts on “Twitter Takip Etmeyenleri Takipten Çıkarma Kodu Programsız

Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.