Twitter’dan Bir Yenilik: İstediğiniz Tweet’leri Kaydedebileceksiniz

136

Popüler sosyal medya platformlarından olan Twitter, bir yenilikle kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bundan böyle istediğiniz tweet’leri kaydedebileceksiniz.

Twitter, kullanıcılarının hoşuna gideceği bir yenilik için kolları sıvadı. Twitter kullanıcıysanız biliyorsunuz ki, bir tweet’e daha sonra tekrar bakmak isteyince o tweet’i beğenmek zorunda kalıyorsunuz. Fakat artık görmek istediğiniz tweet’i beğenmek zorunda kalmayacaksınız.

Twitter, geçtiğimiz günlerde Bookmark(Yer imi) adını verdiği yeni bir özelliğini duyurmuştu, bugün ise yer imi özelliği hakkında detaylar paylaştı. Şuan için test aşamasında olan bu özellik ile tweet’leri beğenme zorunluluğu olmadan direkt olarak kaydedebileceksiniz. Tina Koyama’nın yaptığı açıklamaya göre; navigasyon menüsüne yakında “Bookmark” yani yer imleri seçeneği eklenecek. Twitter kullanıcıları da bu bölümden daha önce kaydettikleri yer imlerine ulaşabilecek.

OKU:  Twitter Takip Etmeyenleri Takipten Çıkarma Kodu Programsız

Twitter’a bu özelliğin ne zaman geleceği belirsiz. Fakat yeni yıla girmeden Twitter kullanıcılarına sunulması bekleniyor.İletişim için: nurdirilbey@teknotechnic.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir