Ubisoft Üç Oyunu Birden Ücretsiz Veriyor

109

Son zamanlarda ücretsiz ve indirimli oyun haberlerinde ciddi manada artış meydana geldi ve sizler için bunları yakından takip edip aktarmaya çalıştık. Şimdi de Uplay platformunda Ubisoft tarafından sunulan yeni bir fırsattan bahsedeceğiz.

Ubisoft döneminin üç popüler PC video oyununu ücretsiz hale getirdi. Söz konusu oyunlar Child of Light, Assassin’s Creed II ve Rayman Legends oldu.

Rayman Legends bir platform oyunu olup sahip olduğu farklı grafikleri ve güzel müzikleri ile sizlere zevkli anlar yaşatabilecek tarzda bir yapım. Child of Light ise 2014 yılında piyasaya sürülen bir platform oyunu olup farklı tarzda bir yapıya sahip. Özellikle grafiksel anlamda sevilen bir oyun olan Child of Light, güzel bir platform oyunu deneyimlemek isteyenlerin tercih edebileceği bir yapım.

Assassin’s Creed II

Geçtiğimiz dönemde de yine ücretsiz olarak sunulan bu değerli oyun Assassin’s Creed serisinin gelmiş geçmiş en iyi oyunlarından biri olarak kabul ediliyor. Şimdiki AC oyunları belki çok daha kapsamlı ve çok daha güzel gözüküyor ama Assassin’s Creed II’nin boşluğunu hala doldurmayı başaramadılar.

Bu bahsettiğimiz üç oyunu ücretsiz olarak oynayabilmek için Uplay hesabınıza girmeniz ve mağaza bölümünden üç oyunun ismini aratarak oyunun sayfalarından tek tıklama ile kütüphanenize eklemeniz yeterli ancak bunun için bir Uplay hesabınızın bulunması gerektiğinin elbette altını çizelim.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.