Ubisoft’un Merakla Beklenen Oyunları Ertelendi

158

Video oyunu dünyasında bir hayli popüler bir marka olan Ubisoft bu zamana kadar pek çok oyun piyasaya sürdü. Bunlar arasında özellikle bazıları son derece dikkat çekmeyi başardı. Bu dikkat çeken serilerden biri olan Watch Dogs yakında yeni bir oyuna daha kavuşacak .

Watch Dogs : Legion isimli yeni oyun 2020 yılında piyasaya sürülecek ancak ay ve gün bazında bir tarih değişikliği söz konusu oldu. Daha önce yapılan açıklamada oyunun çıkış tarihi olarak 6 Mart 2020 açıklansada yapılan yeni konsferansta CEO Yves Gullimeot, oyunların en erken 2020 yılının ikinci yarısında çıkacağını duyurdu.

Bahsedilen oyunlar arasında Gods and Monster da yer alıyor. Skull and Bones ise 2021 yılına ertelendi. CEO, oynanış mekanikleri bakımından daha iyi bir deneyim sunmak istediklerini ve bu yüzden oyunları çıkarmak için çok acele etmediklerini, biraz daha beklemeleri gerektiğini ifade etti.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.