Üç Arka Kameralı Meizu 16S Pro Geliyor!

70

Çinli akıllı telefon üreticilerinden Meizu’nun yeni akıllı telefonu 16S Pro, henüz daha tanıtılmadan gözler önüne serildi.

Meizu, geçtiğimiz nisan ayında gerçekleştirdiği bir etkinlik ile Meizu 16S modelini tanıtmıştı. Etkinliğin ardından telefonun Pro modelinin neden duyurulmadığı oldukça konuşuldu. Fakat Meizu 16S Pro modeli de çok geçmeden gün yüzüne çıktı.

Meizu 16S Pro, Çin’in çevrimiçi mağazalarından olan Taobao’da ortaya çıktı. Telefon henüz daha tanıtımı gerçekleşmeden Taobao üzerinden görücüye çıktı. Telefon, sol üst köşeye dikey vaziyette konumlandırılmış üç arka kamera ile karşımıza çıkıyor. Üçlü kamera kurulumunun hemen altında ise yine diğer modeller gibi halka şeklinde bir LED Flaş yer alıyor. Meizu 16S Pro’nun gücünü Snapdragon 855 işlemcisinden alacağı, ekrana gömülü parmak izi teknolojisine sahip olacağı ve 5GB desteği barındıracağı söyleniyor.

OKU:  Huawei İstanbul mağazasında indirim günleri başlıyor!

Meizu 16S Pro, Taobao üzerinden yayınlanan kataloğa göre 3 Ağustos tarihinde satışa sunulacak. Telefonun fiyatına dair ise henüz bir bilgi bulunmuyor.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir