Üç arka kameralı Moto G8 Plus Resmen Tanıtıldı! İşte Özellikleri

161

1928 yılında ABD’de kurulan ve eski zamanların popüler telefonlarına ev sahipliği yapan Motorola, her ne kadar şimdiki zamanda popüleritesini yakalayamamış olsa da yine güzel işler başardığını söyleyebiliriz. Motorola, şimdi de karşımıza Motorola G8 Plus modeli ile çıktı. G8 Plus, üçlü arka kamerası ve tasarımı ile dikkat çekmeyi başarıyor.

Motorola G8 Plus, gücünü 11 nm fabrikasyon süreci ile üretilen 8 çekirdekli Snapdragon 665 işlemcisinden alıyor. 6.3 inç (1080 × 2280 piksel) büyüklüğünde Full HD+ LCD ekrana sahip telefonda 4GB RAM ve 64GB depolama alanı bulunuyor. Bu depolama alanı microSD kart desteği ile 512GB’a kadar artırılabiliyor.

G8 Plus modelinin arka yüzünde f/1.79 diyafram aralıklı 48MP ana kamera + 16MP ultra geniş açılı kamera + 5MP derinlik sensörü, ön yüzünde ise 25MP Quard Pixel kamera yer alıyor. Kutusundan Android 9 Pie işletim sistemi ile çıkan telefonda 4000 mAh batarya mevcut. Mavi, kristal pembe renk seçenekleri ile karşımıza çıkan Motorola G8 Plus, ekim ayının sonlarına doğru 197 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.