Üç Honor Telefonu Mayıs Güvenlik Güncellemesi Aldı!

97

Çinli akıllı telefon üreticilerinden Huawei’in alt markası Honor, Honor 10, Honor 10 Lite ve Honor Play modelleri için mayıs ayı güvenlik güncellemesini yayınladı.

Telefonlar için yazılım güncellemeleri büyük bir önem arz ediyor. Zaman zaman yayınlanan yazılım güncellemeleri telefonların performansını daha iyi bir hale getiriyor, hataları düzeltiyor ve güvenliğini daha da artırıyor. Çinli üretici Honor da mayıs ayı güvenlik güncellemelerini dağıtmaya başladı.

Mayıs ayı güvenlik güncellemesi ilk olarak Honor 10, Honor 10 Lite ve Honor Play model kullanıcıları için yayınlandı. Bu güncelleme ile birlikte bahsettiğimiz üzere mayıs ayı güvenlik yaması telefonlara dahil oldu. Güncelleme sayesinde telefonda yer alan hatalar düzeltildi, sorunlar giderildi. Böylelikle telefonların güvenliği daha da arttırıldı. Honor 10 için yayınlanan güncellemenin boyutu 234 MB, Honor 10 Lite için 98.19 MB ve Honor Play için güncelleme boyutu 228 MB olarak karşımıza çıkıyor.

İlk etapta güvenlik güncellemesi bu bahsettiğimiz telefonlar için yayınlandı. Fakat yakın zamanda Honor, mayıs ayı güvenlik güncellemesini birçok modeline ulaştıracak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.