Üç Yıllık A7 İçin Güncelleme Çıktı

100

Samsung dikkat çeken bir güncellemeye imza attı. Üç yıldan fazla bir geçmişe sahip olan, 2017 yılında piyasaya sürülen Galaxy A7 akıllı telefonu için yeni bir yazılım güncellemesi yayınladı.

Paylaşılan yazılım güncellemesi 71,61 MB dosya boyutuna sahip olup 1 Haziran 2020 güvenlik yamasını da içerisinde barındırıyor. Güncelleme cihaz kararlılık geliştirmelerini, performans üzerinde iyileştirmelerini de taşımakta. Bu da demek oluyor ki Galaxy A7 2017 bir süre daha kullanılabilir bir telefon. Yayınlanan güncelleme Çin merkezli olarak dağıtıma başladı ve global çapta da aktif olacak.

Günümüzde pek çok akıllı telefon markası telefonları için çok kısa bir süre yazılım güncellemesi desteği sunmakta. Samsung da aslına bakarsanız daha önce pek çok kez bu doğrultuda eleştirildi ancak yine de Samsung’u bu güncellemeden ötürü tebrik ediyoruz. Böyle devam Samsung!
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.