Ücretsiz Oyunlara Bir Yenisi Daha Eklendi: 18 TL’den Satılan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz

264

Video oyunları günümüzde pek çok sanal mağaza üzerinden satılıyor. Bu mağazaların sayısı arttıkça rekabet de artıyor. Rekabet fazlalaştıkça kullanıcı yararına oluyor çünkü firmalar birbirinin önüne geçebilmek için çeşitli indirim fırsatları sunma zaruriyeti hissediyorlar.

Citadale – The Legends Trilogy oyunu bir süreliğine ücretsiz hale geldi. Oyun Steam üzerinde de 18,00 TL fiyat etiketiyle satılmakta idi. Ancak oyunun ücretsiz olduğu platform Steam değil. Oyunun ücretsiz olduğu platform IndieGala

İndieGala platformundan oyunun dağıtımının yapıldığı sayfaya gidin ve Direct Download komutunu verin. Böylece oyun direkt olarak bilgisayarınıza inmiş olacaktır. Eğer IndieGala kütüphanenize ekleyip daha sonra indirmeyi tercih ederseniz LOGIN TO ADD TO YOUR LIBRARY butonuna tıklayın. Bunun için ilk olarak giriş yapmanız gerektiğini unutmayın.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.