Unruly Heroes PlayStation 4 İçin Duyuruldu

232

Unruly Heroes uzun bir süredir PC ve Nintendo Switch platformlarında kendisini gösteriyor. Steam üzerinde çoğunlukla olumlu yorumlar alan oyun, 49,00 TL fiyat etiketiyle satışlarına devam ederken hakkında yeni bir gelişme daha yaşandı.

Bir süredir oyunun PlayStation 4 için de çıkış yapabileceği konuşuluyordu ve buna dair somut bilgiler ortaya çıktı. Nisan ayında PlayStation 4 için duruyulan oyun, 28 Mayıs tarihinde lansmana çıkacak olup aksiyon ve macera türüne yeni bir çeşitülilik kazandıracak. Oyun PC ve Nintendo Switch için ise yılın ilk aylarında kendisini göstermişti. PlayStation 4 için çıkacak sürümün söz konusu konsola özel bazı avantajları da beraberinde getireceği konuşuluyor.

Unruly Heroes, 2D grafik açılarına sahip olmasına karşın etkileyici atmosferiyle oyuncuları içine çekebilir. Oyun sırasında oyuncunun önüne pek çok engel çıkıyor ve bu engelleri aşmak gerekiyor. 7 yaş sınırlaması bulunan oyun toplam 7 dil desteklemekte olup bu diller arasında Türkçe bulunmamakta.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.