Uygun Fiyatı ile Dikkat Çeken Xiaomi Mi AirDots 2 SE Tanıtıldı!

121

Xiaomi, yeni kablosuz kulaklığı Xiaomi Mi AirDots 2 SE’nin tanıtımını gerçekleştirdi. Kulaklık, uygun fiyatı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Günümüzde kullanıcıların yoğun ilgi göstediği ürünler arasında kablosuz kulaklıklar geliyor. Fakat kimi kullanıcılar fiyatları yüksek bulduğu için bu kulaklıklara sahip olamıyor. Çinli teknoloji devi Xiaomi, kullanıcıları bu yönde sevinderecek bir haber ile karşımıza çıktı. Şirket, Çin’de düzenlediği bir etkinlik ile yeni uygun fiyatlı kablosuz kulaklık modeli Xiaomi Mi Airdots 2 SE’yi tanıtttı.

Xiaomi Mi Airdots 2 SE, kullanıcılara tek şarj ile 5 saate kadar kullanım sunuyor. 20 saate kadar kullanıcılarına uzun bir kullanım süresi vadeden kablosuz kulaklık, USB-C kablo ile 1.5 saatte şarj edilebiliyor. 4.7 gram ağırlığındaki kulaklık aynı zamanda Bluetooth 5 teknolojisini barındırıyor.

Dokunmatik kontrol sistemi ile karşımıza çıkan kulaklıklar bugün itibariyle ön siparişe açılmış durumda. Xiaomi Mi Airdots 2 SE’nin satış fiyatı ise 24 dolar olarak açıklandı.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.