Uygun Fiyatlı General Mobile GM 10 Tanıtıldı! İşte Özellikleri

51

General Mobile, yeni uygun fiyatlı akıllı modeli GM 10’u resmi olarak tanıttı. Telefon uygun fiyatı ile ilgiyi üzerine çekmeyi başarıyor.

Ülkemizin teknoloji şirketlerinden General Mobile, her bütçeye uygun akıllı modeli GM 10’u tanıttı. Telefonun özelliklerine geçmeden önce tasarımına göz atarsak telefonun damla çentikli ekran ile karşımıza çıktığını görüyoruz. Bu ekran yapısı sayesinde telefon kullanıcılarına yüksek ekran/gövde oranı sunuyor. GM 10’un arka yüzüne baktığımız ise sol üst köşeye dikey olarak konumlandırılmış üçlü arka kamera kurulumu bizleri karşılıyor. Telefonun tam orta kısmında ise parmak izi okuyucusu yer alıyor.

General Mobile GM 10, gücünü MediaTek Helio A25 işlemcisinden alıyor. 6.52 inç büyüklüğünde HD+ IPS LCD ekrana sahip telefonda 3GB RAM ve 64GB depolama alanı bulunuyor.Telefonda depolama alanını arttırmak için microSD kart desteği yer alıyor. Telefonun arka yüzünde 13MP + 5MP + 2MP olmak üzere üç kamera yer alırken ön yüzünde ise 8MP çözünürlüğünde selfie kamerası yer alıyor.

Kutusundan Android 10 işletim sistemi ile çıkan General Mobile GM 10’da 4000 mAh batarya mevcut.

General Mobile GM 10 Fiyatı

Altın sarısı ve gece mavisi olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile satışa sunulan telefonun fiyatı 1.799 TL olarak belirlendi.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.