Uygun Fiyatlı Nokia 2.4 Özellikleri Hakkında Bilgiler Ortaya Çıktı!

59

HMD Global himayesi altında faaliyet gösteren Nokia, yeni akıllı telefonu Nokia 2.4’ü tanıtmaya hazırlanıyor. Dev bataryaya ve uygun bir fiyata sahip olacak telefon hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı.

Nokia, yakın bir zaman sonra düşük bütçeli ve yüksek batarya kapasiteli yeni akıllı telefonu Nokia 2.4’ü kullanıcılar ile buluşturacak. Telefon hakkında ilk detaylar yapılan sızıntılar neticesinde belli oldu. Nokia 2.4, FCC tarafından TA-1277 seri numarası ile listelendi. Ortaya çıkan bilgiler göre telefonda 5G desteği bulunmayacak ve telefonda 4380 mAh kapasiteli batarya yer alacak. Nokia 2.4, fiyatına nazaran iyi bir batarya deneyimi sunacağa benziyor çünkü telefonun fiyatının 130 dolar olacağı iddialar arasında.

Telefon hakkında sızdırılan bilgiler şimdilik bundan ibaret. Nokia 2.4’ün önümüzdeki Eylül ayı içerisinde satışa sunulacağı tahminler arasında.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.