Uygun Fiyatlı Vestel Akıllı Saat Satışa Sunuldu! İşte Fiyatı

108

Popüler teknoloji şirketlerinden Vestel, yeni akıllı saatini satışa sundu. Akıllı saat, uygun fiyatı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Giyilebilir teknoloji aletlerinin başında hiç şüphesiz akıllı saatler geliyor. Günümüzde de oldukça revaçta olan akıllı saatlere Vestel uygun fiyatlı bir modelini ekledi. Bu akıllı saat, dikdörtgen bir tasarım ile karşımıza çıkıyor. 1.3 inç büyüklüğünde IPS ekrana sahip saatte 12 mm’lik paslanmaz çelik gövde bulunuyor.

Vestel akıllı saati, kalp atışı ölçümü, uyku ve adım takibi, mesafe ölçümü, nefes egzersizi, müzek kontrolü ve 8 farklı spor modu gibi birçok özelliğe ev sahipliği yapıyor. Ayriyeten bu akıllı saat mesaj, çağrı ve sosyal medya bildirimi özelliğini bünyesinde barındırıyor. Su geçirmeme özelliği ile de öne çıkan akıllı saat uzun bir pil ömrü vadediyor.

Mavi ve kırmızı renk seçenekleri ile satışa sunulan Vestel akıllı saati 299 TL‘lik bir fiyat ile kullanıcıları bekliyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.