Vampyr , 11 Mayıs’a Kadar 54 TL’den Satılıyor

80

Meydana gelen salgın nedeniyle çoğu kişinini evde olduğu şu günlerde, boş zamanınızı değerlendirebileceğiniz farklı bir oyun arıyorsanız, o halde bu indirim haberi sizin hoşunuza gidebilir.

Vampyr yapımı Steam mağazası üzerinde yüzde 70 oranında büyük bir indirim aldı. Normal fiyatı 180,00 TL olan Vampyr, aldığı indirimle birlikte kısa süreliğine 54,00 TL’den satılmaya başlandı.

Gerçekleştirilen bu kampanya 11 Mayıs akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek. Steam kullanıcıları oyunu şu an 54,00 TL ödeyerek satın alabilir ve yükleyebilir.

Vampyr, 2018 yılında piyasaya sürülmüş ve dikkatleri bir anda üzerine çeken bir oyun olmuştu. Hikaye ve oynanış tarafı ağır basan Vampyr genel olarak başarılı bir oyun.

Vampyr için çıkan DLC paketinde de yine indirim fırsatının sunulduğunu belirtelim. Vampyr – The Hunters Heirlooms DLC’si yüzde 33 indirim aldı ve 6,03 TL’den satılmakta. Eğer ana oyuna sahipseniz ancak bu DLC sizde yoksa bunu da değerlendirebilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.