Vestel Venus Z10 telefonu Oreo güncellemesi aldı

1330
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Vestel akıllı telefon kullanan kullanıcılar için sevindirici bir haberimiz var. Artık büyük çaplı bir güncelleme almasına pek ihtimal verilmeyen Venus Z10, Android Oreo yükseltmesiyle tanıştı. Kademeli olarak dağıtımına başlanan güncelleme 1.12 GB boyutunda.

Venus serisinden Z10 modeli, Android Oreo güncelleme paketini aldı. Güncellemeyle beraber cihaz Oreo seviyesine yükselirken, bazı uygulamaların güncellenmesi veyahut yeniden kurulabilmesi gerekebilir. Nitekim bu tarz büyük çaplı güncellemeden sonra bazı uygulamaların çalışmaması durumu söz konusu olabilir. Güncelleme yalnızca Oreo işletim sistemini değil, aynı zamanda güvenlik ve performans iyileştirmelerini de içermektedir. Güncelleme Venus Z10’a bazı özellikler de getirmekte. Artık telefonunuzun kamerası daha iyi görüntüler verecek. Özellikle az ışıklı ortamlarda elde ettiğiniz görüntü daha kaliteli olacak.

OKU:  Vestel Venüs V7'ye dair detaylar belli oldu

v2.23.0 olarak adlandırılan bu güncellemeyi edinmenizi öneririz. Yüksek boyutundan ötürü kota unsuruna dikkat edin.

26 Kasım itibariyle güncelleme: Bazı okurlarımız güncellemenin hala kendilerine ulaşmadığını bildirdi. Güncelleme bazı kullanıcılara gelirken bazılarına henüz gelmedi. Güncelleme kademeli olarak dağıtıldığı için süreç devam ediyor.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry3 thoughts on “Vestel Venus Z10 telefonu Oreo güncellemesi aldı

  1. Onur

    GPS hala sorunlu. Kamera konusunda baya geliştirme var. Klavye titreşimi biraz saçma olmuş ama ben güncellemeyi beğendim.

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir