Vine Tekrar Gün Yüzüne Çıkıyor

403

Vine sona erdikten sonra külleri hiç bir zaman dağılmadı. Bunu zaman zaman kurucusu da açıkça beyan etti ve bu kez yeni bir Vine platformu için ilk ciddi belirti ortaya çıktı.

Vine’ın kurucusu Dom Hofmann, patformun Twitter tarafından kapatılmasının ardından zaman zaman çeşitli açıklamalarıyla dikkat çekti. Vine benzeri bir servis kurmak istediğini ifade eden Hofmann, bu kez de Vine 2 isimli bir sosyal medya platformu ile gün yüzüne çıkıyor.

Hofmann, Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşım ile dikkatleri tekrar üzerine topladı. Paylaşımda V2 isimli bir uygulamanın logosunu paylaşan Hofmann, böylece yeni projesinin ismini açıklamış oldu.

Hofmann resmi Twitter hesabından atılan tweet:

Hem logonun hem de ismin Vine’a çok benzemesi Vine 2’nin çıkacağı yönünde önemli bir işaret. Fakat henüz konu hakkında detaylı açıklamalar yapılmış değil. Önümüzdeki süreçte daha fazla bilgi açığa çıkacaktır.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.