Vivo 17 Pro Modeli Tanıtım Tarihi ve Kamera Özellikleri Duyuruldu

253

Yeni bir akıllı telefon daha piyasaya sürmek için yola çıkan Vivo, bu doğrultuda orta – üst segmente hitap edecek bir model olan Vivo 17 Pro’yu geliştirdi. Telefonun sahip olduğu özellikler ve tanıtım tarihine ilişkin bilgilere ulaşıldı.

Vivo 17 Pro ‘nun ön kamera özelliklerinin ne olduğu merak konusuydu ve bu konuda resmi bir açıklama yapıldı. Twitter üzerinde @Vivo_India hesabından yapılan paylaşıma göre telefonun ön kamerası 32 MP Dual pop-up çekim yapacak.  Telefonun ön yüzünde 32 Megapiksellik çift kamera kullanıldığı ortaya çıktı.

Telefonda 6.44 inç büyüklüğünde ekran bulunuyor ve bu ekran Full HD çözünürlük destekliyor. Super AMOLED yapısına sahip olan ekranın ön kısmında iki adet 32 MP dual pop-up selfie kamerası bulunuyor.  Telefonun arkasında ise 48 + 8 + 2 + 2 MP dörtlü kamera yapısı yer almakta.

Cihazın 8 GB RAM’i 128 GB depolama alanı bulunuyor. Şu ana kadar bu hususta bir alternatif model kulağımıza gelmedi. Cihazın bataryasının ise 4.100 mAh pil gücüne sahip olduğunu belirtmek gerekiyor. Snapdragon 675 yonga setiyle çalışan telefon 20 Eylül günü Hindistan’da resmi olarak tanıtılacak.

 
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.