Vivo OriginOS Arayüzünün Görüntüleri Sızdırıldı

17

Vivo’nun OriginOS arayüzünün görüntülerine ilişkin yeni bazı sızıntılar geldi. Söz konusu sızıntılar arayüzün nasıl gözüktüğünü gözler önüne seriyor.

Çin merkezli akıllı telefon üreticilerinden Vivo diğer pek çok markanın da yaptığı gibi Android işletim sistemine yer veriyor. Şirket bu sefer de Android tabanlı OriginOS arayüzü ützerinde çalışmakta ve bu bir süredir bilinen bir gerçek.

Vivo’nun yeni OriginOS arayüzünün nasıl gözüktüğü merak ediliyordu ve bu kez de arayüzün görüntüleri paylaşıldı. Söz konusu görüntülerin kaynağı TechnoAnkit1 isimli Twitter hesabına ait olup görsellerde ana ekran simgelerine ve widgetlara yer verilmiş durumda.

Üretici firma 18 Kasım günü yeni bir etkinlik düzenleyecek olup söz konusu etkinlikte detaylar açıklanacak. Öte yandan OriginOS ile gelmesi beklenen ilk telefon da büyük ihtimalli Vivo X60 olacak.

OriginOS saf Android arasında geçiş yapabilme imkanıyla beraber gelecek.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.