Vivo V19 Neo Resmen Tanıtıldı! İşte Özellikleri

106

Çinli akıllı telefon üreticilerinden Vivo, yeni orta segment akıllı modeli Vivo V19 Neo’yu resmi olarak tanıttı. Facebook üzerinden yapılan canlı yayınla tanıtılan telefon, dörtlü arka kamera kurulumu ile karşımıza çıkıyor.

Çinli şirket Vivo, yeni orta segment akıllı telefonu Vivo V19 Neo’yu resmi olarak tanıttı. Şirket, daha önce modellerinin tanıtım tarihinin yer aldığı takvime uygun hareket etti ve zamanında V19 Neo modelini kullanıcılarının karşısına çıkardı.

Vivo V19 Neo, gücünü sekiz çekirdekli Snapdragon 675 işlemcisinden alıyor. 8GB RAM ve 128GB depolama alanı bulunan telefonun depolama alanı microSD kart desteği ile genişletilebiliyor. 6.44 inç büyüklüğünde Full HD+ Super AMOLED ekrana sahip telefon ekrandan parmak izi teknolojisini bünyesinde barındırıyor.

Telefonun arka yüzünde 48MP ana kamera yer alıyor. Bu ana kameraya 8MP ultra geniş açılı kamera + 2MP makro kamera + 2MP derinlik sensörü eşlik ediyor. Telefonun ön yüzünde ise 32MP kamera yer alıyor. Kutusundan Android 10 tabanlı FuntouchOS10 işletim sistemi bulunan V19 Neo modelinde 18W hızlı şarj destekli 4500 mAh batarya mevcut.

Filipinler’de satışa çıkan telefonun fiyatı 358 dolar olarak belirlendi. Vivo V19 Neo’nun başka hangi ülkelerde satışa çıkacağı ise şu an için bilinmiyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.