Vivo V19 Toplam 6 Kameraya Sahip Olacak

92

Vivo yeni bir akıllı telefon duyurusu yaptı. Son zamanlarda yıldızı parlayan firma bu kez de Vivo V19’u duyurdu.

Vivo şirketi yeni bir telefon daha duyurarak dikkatleri üzerine çekerken V19’un en belirgin özelliği ise önünde yer alan çift selfie kamerası ve arkasında bulunan dörtlü kamera yapısı ile toplam 6 kamera gözüne sahip olması.

Tanıtılan yeni Vivo V19 akıllı telefonunun ön kısmında bulunan çift selfie kamerası çentik tasarım olarak gözükmemekte. Bunun yerine ekranın içerisine gömülü olarak, sağ üst köşesinde karşımıza çıkmakta. Bu durum kullanıcıların alışkanlıklarına göre rahatsız olmalarına neden olabilir. Çünkü bazı kullanıcılar her ne kadar ekranın köşesinde de olsa ekran içerisinde kamera görmek istemeyebilir. Kamera yapısının çift lens şeklinde olduğu düşünüldüğünde de bu biraz göze batabilir. Yine de bu tasarım yapısı ekran kasa oranının iddialı olması yönünden önemli.

Son zamanlarda akıllı telefon dünyasında kamera akımı olduğunu biliyoruz. Çok sayıda lensi tek telefonda görüyoruz ve bu lensler daha kaliteli görüntü elde edilebilmesini sağlıyor ve tasarım açısından da telefonun daha iddialı görünmesine yardımcı oluyor.

Vivo V19 Özellikleri:

  • 2400X1080 piksel çözünürlüğünde 6.44 inç Super AMOLED ekran
  • Snapdragon 712 Yonga seti
  • 4500 mAh batarya
  • 48 MP ana , 8 MP ultra geniş açılı sensör, 2 MP makro sensör ve 2 MP derinlik sensörü olmak üzere dörtlü arka kamera yapısı
  • 32 MP ana sensör + 8 MP ultra geniş sensör olmak üçere çift selfie kamerası
  • 8 GB LPDDR4X RAM
  • 128 GB / 256 GB UFS 2.1 depolama seçenekleriBir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.