Vivo V20 SE Tanıtımı Gerçekleşti! İşte Özellikleri ve Fiyatı

27

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Vivo, yeni akıllı modeli Vivo V20 SE’yi tanıttı. Telefon kamera özellikleri ile dikkat çekmeyi başarıyor.

Günden güne adını daha fazla duyuran Vivo, yeni orta segment modeli V20 SE’nin tanıtımını gerçekleştirdi. Orta segment model olmasına rağmen güçlü kamera özelliklerine sahip olan telefonun fiyatı ise özelliklerine göre uygun olarak nitelendirilebilir.

Damla çentikli ekran yapısı ile karşımıza çıkan telefon inçe çerçeveleri ile %90,12 ekran/gövde oranı sunuyor. Vivo V20 SE’de HDR10 destekli 6.44 inç büyüklüğünde Full HD+ AMOLED ekran bulunuyor. 8GB RAM ve 128GB depolama alanına sahip telefon gücünü Snapdragon 665 işlemcisinden alıyor. Telefonun arka yüzüne baktığımızda bizi f/1.8 diyafram açıklığına sahip 48MP ana kamera karşılıyor. Bu ana kameraya 8MP geniş açılı kamera + 2MP derinlik sensörü eşlik ediyor. Telefonun ön yüzünde ise f/2.0 diyafram açıklığına sahip 32MP selfie kamera yer alıyor.

Kutusundan Android 10 işletim sistemi ve FunTouchOS 11 kullanıcı arayüzü ile çıkan V20 SE’de 33W hızlı şarj destekli 4100 mAh batarya mevcut. Siyah ve beyaz renk seçenekleri ile raflarda yer alacak telefonun fiyatı ise 288 dolar olarak belirlendi. Telefonun ülkemize gelip gelmeyeceği ise henüz bilinmiyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.