Vivo X27 daha şimdiden etkileyici bir sipariş rakamına ulaştı

155

Akıllı telefon pazarında artık marka takıntısının önüne geçebilen pek çok teknoloji şirketinin bulunduğu bir gerçek. Kullanıcıların marka için fazla fiyat ödemek yerine fiyat performans ürünlerine yönelmeye başlamasıyla birlikte pek çok markaya da önemli ölçüde şans doğdu.

Son günlerde özellikle kamera yapısıyla dikkatleri üzerine çeken Vivo X27 akıllı telefonu Çin’de Vivo resmi satış mağazası aracılığıyla ön siparişe açıldı ve daha ilk gününde 288.577 adet ön sipariş rakamına ulaşarak önemli bir başarı elde etti.

Vivo X27 şu an için yalnızca ön sipariş usulüyle satılmakla birlikte tam olarak siparişe açılacağı tarih ise 19 Mart olup teknik özellikleri TENAA ile sızdırılmıştı.

OKU:  Vivo V11 Pro ön satışları kullanıcılara sunuluyor

Ürünün pembe ve mavi olmak üzere iki farklı renkteki cam arka paneli ve çentiksiz tasarımı bulunuyor. Vivo, X27 ürününde çentik veya delikli tasarım kullanmak yerine çekmece ön kamera tasarımını kullanmayı seçmiş. Bu kamera çekim sırasında açılıyor ve ekran üzerinde yer kaplamıyor.

Ürün çentiksiz ve deliksiz tasarımı sayesinde %91.6 ekran gövde oranına sahip ve böylece telefon kullanıcının gözüne kaba gelmiyor ve eline daha rahat oturuyor.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir